Menu

Cyfrowy Obywatel

Prosto na temat mojej przygody z programowaniem i nie tylko.

Bo dobry plan to podstawa

ardize

Tak oto nastąpiła ta wiekopomna chwila, właśnie popełniam swój pierwszy artykuł jako Obywatel A.

Cóż może być coś cudowniejszego niż ten dreszczyk emocji towarzyszący tworzeniu czego? Pewnie tak! Ile ludzi na świecie, tyle najcudowniejszych chwili, ale dzisiaj nie o emocjach, lecz planach. Jak to z planami bywa, najpierw są tworzone, później (przy odrobinie szczęścia) nadchodzi ich realizacja, a następnie (dogłębna) weryfikacja i wszystko od nowa.

I tym razem będzie, nie inaczej. Przedstawię Ci mój pomysł na ten oto skromny kawałek internetu.

Moją ideą jest dzielenie się zdobywaną przeze mnie wiedzą z zakresu programowania oraz tematów pokrewnych.

Będą tutaj pojawiać się wpisy dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z programowanie a z czasem, wraz ze wzrostem mojej wiedzy, także dla tych bardziej zaawansowanych. Chociaż zastrzegam sobie prawo do okresowego zbaczania z tematów w celu robienia off-topicków, ponieważ dobry programista potrzebuje wiedzy z różnych dziedzin, przynajmniej ja tak uważam.

Wpisy w zależności od tematyki będą zawierały tagi oraz będą należały do kategorii, żeby tobie było łatwiej znaleźć interesujący Ciebie wpis bądź temat. 

Podejmując temat cykliczności czy długości wpisów to jedno jest zależne od drugiego. Wpisy bardziej rozbudowane będą się pojawiać rzadziej niż te krótkie, przez to, że wymagają więcej pracy i czasu na ich stworzenie. Docelowo planuje pisać co najmniej jeden artykuł miesięcznie.

Zamykając temat, czas na drobne podsumowanie:
Tematyka: głównie programowanie i tematy pokrewne, ale znajdzie się miejsce dla off-topicków.
Długość: mieszana
Częstotliwość: więcej niż jeden artykuł miesięcznie

 

Pozdrawiam

Obywatel A

© Cyfrowy Obywatel
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci